Wersja czytana   Click to listen highlighted text! Wersja czytana Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
89 762 62 62
biuro@bartsat.pl

KOMUNIKAT

    Szanowni Państwo,

 

Telewizja Kablowa „Bart-Sat” Stowarzyszenie informuje, iż 22 grudnia 2014 r. uległ zmianie regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nowy regulamin znajduje się na stronie internetowej www.bartsat.pl w zakładce: DOKUMENTY oraz w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie TVK Bart-Sat przy Pl. Konstytucji 3-go Maja 19 w Bartoszycach.

Z poważaniem
TVK Bart-Sat Stowarzyszenie

 

Telemagazyn.pl

Partnerzy

Odwiedziny od 13.03.2005 Dzisiaj 141 Ogólnie 2847684

Rozmiar

Informujemy, iż od dnia 5 kwietnia 2013 roku ITI Neovision sp z o.o. trwale zaprzestanie nadawania programów telewizyjnych oznaczonych nazwami "nPremium", "nPremium2", "nPremium3", "nPremium4". Ponadto od dnia 5 kwietnia zostanie trwale zaprzestane nadawanie programów telewizyjnych oznaczonych nazwami "Wojna i Pokój HD" oraz "Sundance Chanel" w wersji technicznej HD. Dla naszych abonentów oznacza to, że z pakietu analogowego zniknie nPremium3, a z pakietów cyfrowych nPremium3 i nPremium 4 oraz Wojna i Pokój HD.

W związku z tym otworzyliśmy sondę z pytaniem: "Jaki kanał chcielibyście Państwo mieć w miejsce programu nPremium3 w pakiecie analogowym?" Nasze propozycje: AXN, Kino Polska, CBS Europa, 13th Street Universal, Universal, Extreme sport.

Zapraszamy do głosowania.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech