Wersja czytana   Click to listen highlighted text! Wersja czytana Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
89 762 62 62
biuro@bartsat.pl

KOMUNIKAT

    Szanowni Państwo,

 

Telewizja Kablowa „Bart-Sat” Stowarzyszenie informuje, iż 22 grudnia 2014 r. uległ zmianie regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nowy regulamin znajduje się na stronie internetowej www.bartsat.pl w zakładce: DOKUMENTY oraz w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie TVK Bart-Sat przy Pl. Konstytucji 3-go Maja 19 w Bartoszycach.

Z poważaniem
TVK Bart-Sat Stowarzyszenie

 

Telemagazyn.pl

Partnerzy

Odwiedziny od 13.03.2005 Dzisiaj 139 Ogólnie 2847682

Rozmiar

Miło nam poinformować, że do końca maja za darmo dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej udostępniliśmy program Family Sport HD, który ma w swojej ramówce 100% produkcję polską, materiały niedostępne w innych stacjach. Kanał dostępny będzie dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej do końca maja 2013, później tylko w pakiecie rozszerzonym cyfrowym.

Do oferty cyfrowej dodaliśmy także program TVP Rozrywka. W programie znajdą Państwo głównie audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle i widowiska telewizyjne.

Testowo dodaliśmy również kolejne programy w jakości HD - Russia Today HD i Russia Today Documentary HD. Oba kanały w anglojęzycznej wersji.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech