Wersja czytana   Click to listen highlighted text! Wersja czytana Powered By GSpeech

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
89 762 62 62
biuro@bartsat.pl

KOMUNIKAT

    Szanowni Państwo,

 

Telewizja Kablowa „Bart-Sat” Stowarzyszenie informuje, iż 22 grudnia 2014 r. uległ zmianie regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nowy regulamin znajduje się na stronie internetowej www.bartsat.pl w zakładce: DOKUMENTY oraz w Biurze Obsługi Klienta w siedzibie TVK Bart-Sat przy Pl. Konstytucji 3-go Maja 19 w Bartoszycach.

Z poważaniem
TVK Bart-Sat Stowarzyszenie

 

Telemagazyn.pl

Partnerzy

Odwiedziny od 13.03.2005 Dzisiaj 140 Ogólnie 2847683

Rozmiar

    Od 17 lat siedziba Stowarzyszenia Telewizji Kablowej Bart-Sat mieści się w kamienicy przy Placu Konstytucji 3 Maja 19. Przez tyle lat główne wejście do kasy, a także Biura Obsługi Klienta mieściło się od strony podwórza, do czego wszyscy się przyzwyczailiśmy, ale od minionego poniedziałku wprowadzone zostały bardzo pozytywne zmiany, mamy nadzieję przede wszystkim ku zadowoleniu państwa.

Od 16 maja do państwa dyspozycji otwarte jest nowe Biuro Obsługi Klienta, które nadal mieści się w kamienicy przy Placu Konstytucji 3 maja 19, ale wejście do niego jest od strony fontanny. W jednym komfortowym wnętrzu przystosowaliśmy dwa punkty Biura Obsługi Klienta, oraz jeden punkt kasy. Zmiany jakie zostały wprowadzony dotyczą również godzin otwarcia, stąd punkt czynny jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16.
Mamy nadzieję, że zarówno godziny otwarcia, jak i nowy punkt spełnią państwa oczekiwania co do komfortu korzystania z dostępu do informacji. Serdecznie zapraszamy.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech