Oni byli tu przed nami, czyli historia regionu i mieszkańców sprzed lat
1 października 2019
Podwójna uroczystość w „trójce”
4 października 2019

I Festiwal Smaków Food Trucków w Bartoszycach

Październikowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków w Bartoszycach.

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Bartoszycach
Kiedy? 19-20.10.2019 r.
O której? sobota 12:00 – 20:00, niedziela 12:00 – 20:00
Gdzie? Plac Bohaterów Westerplatte

Jesień za pasem! Jaki jest idealny przepis na spędzenie weekendu? Nie daj się jesiennej chandrze i spędź smakowity weekend na Festiwalu Smaków Food Trucków. Już 19 i 20 października szykuje się porządna wyżerka! Spotykamy się na Placu Bohaterów Westerplatte.

Podobno jesień nie należy do najprzyjemniejszych pór roku – nic bardziej mylnego! Po wakacyjnych rozjazdach przyszedł czas na relaks w Twoim mieście! Rozpoczynamy Festiwal Smaków Food Trucków. Mieszkańcy Bartoszyc będą mieli okazję do odbycia kulinarnej podróży dookoła świata. Nie zapomnij zabrać rodziny, przyjaciół oraz dobrego humoru! To najlepszy przepis na dobry nastrój.

19 i 20 października Plac Bohaterów Westerplatte zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. W razie niepogody, na festiwalowiczów będzie czekał duży, ogrzewany namiot.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Bartoszycach. Mobilne restauracje będą na Was czekać 19 i 20 października. W sobotę od godziny 12:00 do 20:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *